Menü
Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan aynı gün içerisinde kargoya verilmekle birlikte sistemsel vb. aksaklık olması durumunda siparişiniz en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişlerde ürün/ ürünler ilk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişiniz, kargoya teslim edildikten sonra, belirttiğiniz teslimat adresinin lojistik merkezimize uzaklığına bağlı olarak kargo şirketleri tarafından genellikle 1-3 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmakta olup sürenin uzaması kargo firması ile ilgilidir. Bu durumunda firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Firmamızın sorumluluğu yalnızca sipariş edilen ürün/ ürünleri sipariş tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde eksiksiz olarak kargo firmasına teslim etmekle sınırlıdır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizde yer alan iletişim kanalları aracılığı ile haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ve sisteme kayıtlı olan telefon numaranıza SMS ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili e-posta veya telefon yolu ile bilgilendirme yapılmaya çalışılacaktır, gerekli görülmesi halinde talep edilen ürünün yerine aynı litreyi karşılayacak şekilde farklı litrelerden gönderim haber vermeksizin de yapılabilecektir. Firmamızın düzenlemiş olduğu kampanyalardan yararlanarak vermiş olduğunuz siparişlerde, herhangi bir sebeple ürün/ürünleri iade ederek (kargoda hasar görmesi dahil) yeniden sipariş vermeniz durumunda, kampanya süresi sona ermişse ürününün normal satış fiyatı üzerinden gönderim sağlanacaktır. Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlı olduğundan kampanya süresi sonunda aynı fiyatla gönderim sağlanması mümkün değildir.


deyazeytinyagi.com online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Böyle bir durumda yine talep edilen ürünün litre karşılığı farklı paketlerle karşılanmaya çalışılacaktır, eğer bu şekilde karşılama yapılamazsa tarafınıza bilgi iletmek üzere siparişin iptali sağlanacak ve tarafınıza ücret iadesi ödeme yapılan kanal üzerinden sağlanacaktır. Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.